Hakkımızda

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Kurumsal

Evren Fidancılık

Hakkımızda


Evren Fidancılık olarak 1990 yılından itibaren ceviz fidanı ve aşılı ceviz fidanı, 2004 yılından itibaren badem fidanı ve aşılı badem fidanı üretimini ve ilk elden satışını yapmaktayız.

Evren Fidancılık olarak 1990 yılından itibaren ceviz fidanı ve aşılı ceviz fidanı, 2004 yılından itibaren badem fidanı ve aşılı badem fidanı üretimini ve ilk elden satışını yapmaktayız. Fidanlarımızın tamamı tarım ve köy işleri bakanlığı tarafından sertifikalı ve devlet desteklemesine tabidir.

Sizlerin de desteği ile her gecen yıl üretimimizi artırıyor kapasitemizi genişletiyoruz. Yılların verdiği tecrübe, bilgi ve deneyim ile Türkiye ve Dünya piyasasında yerimizi aldık ve söz sahibi olduk. Birinci sınıf ve kaliteli üretimimiz ile Türkiye’nin her bölgesinde ve dünya piyasasında oluşan ceviz fidanı ve badem fidanı ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılamaktayız.

Sipariş verdiğiniz ceviz fidanı, aşılı ceviz fidanı, badem fidanı, aşılı badem fidanı ve meyve fidanlarını itina ile paketliyor ambalajlıyoruz. Fidan siparişlerinizi maksimum 2 gün içinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları veya adetine göre nakliyat şirketleri ile adresinize telim etmekteyiz. Arzu etmeniz halinde siparişlerinizi almakta emanet olarak kabul etmekte istediğiniz tarihte adresinize teslim etmekteyiz

Devlet 10 DÖNÜM (1 dekar ) ve üzeri aşılı ceviz bahçelerine 1 sefere mahsus dönüm başına 100 lira geri ödemesiz destekleme vermektedir. Evren Fidancılık olarak bu haktan faydalana bilmeniz için gerekli olan bütün evrakları hazırlıyor teslim ediyoruz.

Aşılı ceviz fidanı, aşılı badem fidanı bizim işimiz! Bahçe kurmak istediğiniz bölge için en uygun cins aşılı ceviz fidanı ya da aşılı badem fidanı çeşidini profesyonelce tespit edip, kendi yetiştirdiğimiz aşılı ve sertifikalı fidanları sağlayarak, sizlerin en verimli şekilde, en sağlıklı son ürünlere ulaşmanızı sağlamaktır. Ceviz fidanı veya badem fidanı cinsi seçiminin rastgele değil, profesyonel kişiler tarafından verilmesi gereken bir karar olduğunu unutmayınız. Uygun cins ceviz fidanı seçiminin yanı sıra, seçilen ceviz fidanı cinsine en uygun tozlayıcı cinsinde belirlenip aynı araziye dikilmesi gerekir. 20 yılı aşkın süredir ceviz fidanı üretimi yapan firmamız bu konuda size profesyonel destek sağlayacaktır. Ceviz ya da badem bahçesi kurmadan önce mutlaka bize danışınız.

Ceviz fidanı fiyatları ve badem fidanı fiyatları için lütfen bize ulaşınız.

AÇIK KÖKLÜ CEVİZ FİDANI SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. FİDANLARIN ÇİÇEKLENME ZAMANINA KADAR DEVAM ETMEKTEDİR.
YILIN 12 AYI DİKİLEBİLEN YERLİ VE YABANCI ÇEŞİT TÜPLÜ FİDAN SİPARİŞLERİNİZİ ALMAKTAYIZ. TÜPLÜ FİDANLARINIZI İSTEDİĞİNİZ TARİHTE TESLİM ALABİLİRSİNİZ.

NOT: Mayıs ayından itibaren teslim edeceğimiz kalem aşı torbalı, tüplü chandler, franguette ve pedro ceviz fidanı siparişi alınmaktadır. Siparişleriniz bu aydan itibaren istediğiniz zaman teslim edilmektedir.

SİPARİŞ NUMARAMIZ:05365760316
+90 536 576 03 16